Son dönemlerde 3D yazıcı gibi çalışan kalemler popüler olmaya başlamışken Scribble klasik kalem konseptine bambaşka bir yaklaşım sunuyor. Kalem içerisindeki kartuşlar sayesinde tüm renkleri destekliyor.

Ürünün görüntüsü kalın ve nispeten bir dolma kalem gibi. Ancak içerisinde dikkat çeken bir teknoloji bulunuyor. Kalemin içerisinde tıpkı bir yazıcı gibi mürekkep kartuşları bulunuyor. Bu kartuşlar bittiği zaman yeniden doldurulabiliyor. Her bir renk ile toplam 50 KM uzunluğunda çizim yapılabiliyor.15 saat pil ömrü sunan Scribble. İOS ve Android cihazlar ile iletişim kurabiliyor.

Ancak asıl detay kalemin arkasında gizli. Kalemin arkasında sensör bulunuyor. Bu sensör “RGB sensor” olarak adlandırılıyor. Bu sensör sayesinde kalem yakınlaştırdığınız nesnenin rengini algılıyor ve kalem bir anda o renkte yazabilir hale geliyor. Dolayısıyla tek bir kalemi binlerce farklı renkte kullanabiliyorsunuz.

rgb-renk-sensoru

RGB Renk Sensörü

Entegre renk sensörü herhangi bir rengi kolayca algılamasını sağlar. Sadece bir nesneye veya yüzeye dokunun ve düğmesine basın! Hemen çizin veya yazın yada mobil cihazlarınızla senkronize etmek için bağlayın.

coklu-cizim-ipuclari
Çoklu Çizim İpuçları

Çizgi kalem, farklı boyutlarda kalem uçları ile birlikte gelir; bu sayede kendinizi istediğiniz gibi cesur çizimler yapabilirsiniz.

doldurulabilir-murekkep-kartusu

Doldurulabilir Mürekkep Kartuşu

Scribble mürekkep kartuşu taradığınız rengi yeniden oluşturan akıllı bir mikro pompaya bağlanır

Detaylar için : http://bit.ly/renk-algilayici-scribblepen

 

İlk sen yorum yap!

Cevap ver