Pazarlama Türkiye Dijital Pazarlama Etkinliği

0
1579

Dijimig olarak sponsorluğunu ve tasarımını üstlendiğimiz Pazarlama Türkiye Dijital Pazarlama Etkinliği 15 Aralık perşembe günü saat 18.00’da olacaktır ve KWORKS ev sahipliğinde başlayacak. Dijital pazarlama etkinliğine, Dijital Pazarlama konusuna ilgisi olan ve merak duyan katılımcıları bir araya getiriyor. Pazarlama Türkiye sektörün gelişimine katkı sağlamaya devam ederek katılımcılarına hem network, hem de Dijital Pazarlama alanında çok taze bilgiler vaat ediyor.

Etkinlik programıysa şöyle:

18:00 – 18:30 – Networking & Tanışma
18:30 – 19:00 – Google AdWords Dönüşüm Stratejileri (Zafer Kavaklı – Modanisa.com Senior Digital Marketing Executive)
19:00 – 19:15 – Kahve Arası
19:15 – 20:00 – Pazarlama Kampanyalarında Dönüşüm Optimizasyonu (Şahin Seçil – BoostROAS Kurucu Ortak)
20:00 – 20:10 – Kahve Arası
20:10 – 21:00 – SEO Proje Yönetimi (Arda Mendeş – Demirören Dijital Pazarlama Müdürü )

Dijital Pazarlama etkinliğinin ilk konuşmacısı,  Modanisa’dan 4 Yıldır Performans Pazarlama ekibinde çalışmakta olan Zafer Kavaklı Google AdWords Dönüşüm Stratejileri konusu üzerine detaylı bir sunum gerçekleştirecek.

GroupM SEM Manager, iProspect Web Analytics Director pozisyonlarında görev aldıktan sonra çalışmalarına dönüşüm optimizasyonu odağında devam eden Şahin Seçil Pazarlama Kampanyalarında Dönüşüm Optimizasyonu konusunda detaylı bir sunum gerçekleştirecek

Günün son konuşmacısı Demirören Medya bünyesinde Dijital Pazarlama Müdürü olarak çalışan Arda Mendeş, Doğan Online, ZEO ve Modanisa geçmişine sahip. Modanisa ile bir başarı hikayesini global pazara taşıyan Arda Mendeş SEO Proje Yönetimi konusunda sunumunu gerçekleştirecek.

Etkinliğin kapasitesinin 200 kişilik olması sebebiyle, kayıt olunması gerekmektedir. Yaklaşık 3 saat sürecek Dijital Pazarlama etkinliğimize, dijital pazarlama sektörüne ilgi duyan okuyucularımızı bekleriz.

Etkinlik Kayıt: http://bit.ly/dijital-pazarlama-etkinligi-kayit

İlk sen yorum yap!

Cevap ver