Cumartesi, Haziran 24, 2017

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Burak Kazan – burakk@dijimig.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Ahmet Hakan Yıldırım – ahmety@dijimig.com

Editörler / Editors
Selin Pektaş – selinp@dijimig.com
Ferhan Kara – ferhank@dijimig.com
S. Mücahit Yılmaz – mucahity@dijimig.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Emre Karakaya – emrek@dijimig.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av. Furkan Demirel

Mali Müşavir / Financial Advisor
Demet Sarıışık

Reklam / Advertise
Duygu Akdoğan – duygua@dijimig.com

Tercüman / Interpreter
Dzhan Mustafov

Yazılım ve Sistem Yönetimi / Software and system management
Wordpress 4.7 altyapası ile Newspaper teması

Domain Servisi / Domain Service

İsimtescil

Hosting Servisi / Hosting Service

hostmanaAjans Abonelikleri / Agency Subscriptions

faselistgddAdres / Address
Eflatun Sokak No:54 Bahçelievler/İSTANBUL

Cep Telefonu / Mobile Phone
+90 544 650 18 09

Sabit Hat / Fixed-line
+90 212 652 12 32

E-Posta / E-Mail
info@dijimig.com

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

Alıntı Şartları / Quote Terms

Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. dijimig.com yazıların sorumluluğunu almaz.