Groop, aynı konuda konuşmak isteyen insanları süre ve kişi sınırlı groop‘larda buluşturan yeni nesil bir sosyal medya uygulaması.

Ana sayfada bazen güncel konular, diziler, maçlar veya uygulamanın bize sunduğu konular hakkında, kısaca farklı kategoriler hakkında açılan konu başlıkları altında tartışabileceğimiz, sohbet edebileceğimiz grupları görüyoruz.

Konu dışı bir şeyler yazmayalım, konu hakkında bilgi edinelim diye Groop Asistanı bize ön bilgi sunuyor. Konu başlığını ve Groop Asistanın verdiği bilgileri okuyup bilgi edinerek sohbete başlayabilirsiniz.

Yazdığınız mesajları gruptakiler beğenebiliyor bu sohbet içi beğenileri toplayarak, seviyenizi artırabiliyorsunuz. Daha sonra profilinize girdiğiniz de son gruplarınızı ve hangi seviyede olduğunuzu da görebilirsiniz.

Eğer sohbet güzel gider ve o gruptaki arkadaşlarla sohbetinizi devam ettirmek isterseniz, bir süre o grupta beklemeniz gerekiyor son 5 dakikaya girildiğinde üst kısmında “Bu Groop’a Devam Et” yazısı çıkıyor ona bastığınızda gruptaki zaman kısıtlaması sizin için ve o gruptaki diğer devam eden kullanıcılar için kalkıyor. Ayrıca sadece grupta devam eden kullanıcılar bir birlerine arkadaşlık isteği gönderebiliyor.

Groop uygulamasını indirmek için :

App Store: http://bit.ly/appstore-groop

Google Play: http://bit.ly/googleplay-groop

 

İlk sen yorum yap!

Cevap ver