GİLT Akademi ’16 ile Girişimcilik

0
1505
GİLT Akademi '16 ile Girişimcilik

GİLT Akademi olarak “Girişimin bi’ tık ötesi” sloganıyla Türkiye’deki girişimcilik ekosistemini her yıl bir arada bulunduran bir etkinliktir.

Her yıl projesi olan girişimcileri ve yatırımcıları bir araya getiren GİLT Akademi ’16 bu sene de birbirinden renkli konuşmacılar ile Kadir Has Üniversitesinde gerçekleştirilecektir.

Özellikle internet girişimi olan girişimciler, E-Ticaret özelinde hizmet veren kurum ve kişiler, girişimci olmak isteyen üniversite öğrenci akademiye kayıt yaptırabilir. Katılım tamamen ücretsizdir. Etkinliğin %50 oturumunda bulunan katılımcılar sertifika almaya hak kazanacaklardır.

Konuşmacılar başlıca sektördeki son gelişmeleri, yeni trendleri, internetin geleceği ve yatırımcıların seköre olan katkılarından bahsedecekler. Bu etkinlikle tüm katılımcılar bir saatlik hızlandırılmış tanışma seansı ile networking yapabilecek ve projelerini, kendilerini tanıtma imkanı bulacaklardır. Bu nedenle girişimcilerin yanlarında bol bol kartvizit götürmeleri de GİLT Akademi tarafından rica edilmekte 🙂

Dört gün sürecek olan bu etkinliğin son günü tamamen workshoplara ayrılacak. Bu workshoplara katılmak için sınırlı sayıda kontejyan belirlenmiştir. Her workshop için kontenjan 15 kişiyle sınırlı.

27 Nisan’da başlayacak olan etkliniğin açılış konuşmasını GİLT Akademi’den Barış Asa yapacak. Detaylı program akışını ise buradan inceleyebilirisniz. Birbirinden harika başlıklarda konuşmalar gerçekleştirilecek bu etkinliğe web sitesi üzerinden e-Bilet alabilirsiniz. Biletinizi tükenmeden etlinliğin kendi web sitesinden temin edebilirsiniz.

Dijimig‘inde sponsorları arasında bulunduğu GİLT Akademi ’16 etkinliği destekliyoruz. Etkinlik hakkında bağlantılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Tarihi: 27-30 Nisan 2016
Etkinlik Yeri: Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü

GİLT Akademi ’16   Program Akışı

 

İlk sen yorum yap!

Cevap ver