Boğaziçi Marka Zirvesi

0
1556

Dijimig olarak dijital medya sponsoru olduğumuz Boğaziçi Marka Zirvesi (9-10-11 Aralık) için geri sayım başladı. Pazarlama üzerine yılın en ilham verici günleri için hazır mısın?

Türkiye’nin önde gelen pazarlama, iletişim ve yaratıcılık liderlerinin buluşma noktası Boğaziçi Marka Zirvesi, bu yıl dördüncü kez düzenleniyor.
Türkiye’nin en köklü kulübü olan Boğaziçi Üniversites İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün Satış Pazarlama alt kurulu imzalı etkinlik; lider markaların üst düzey yöneticileri ile öğrencileri buluşturarak her sene birbirinden renkli marka oturumları ve paneller gerçekleştiriyor.

bogazici-marka-zirvesi-afis-dijimig

Bu yıl ETİ, Anadolu Grubu, Yıldız Holding, Eczacıbaşı, KPMG, Colgate Palmolive, Henkel, Loreal gibi markalardan gelecek üst düzey yöneticilerin yanısıra; viral pazarlamanın öncülerinden Batesmotelpro, Sportsnet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm, Markalar Fısıldıyor’dan Levent Kömür, Mutfak Sanatları Akademisi Kurucusu Mahmet Aksel, Vodafone Pazarlama direktörü Fatih Uysal gibi alanında yıldız isimleri dinleme şansı bulacağın etkinlik dizisini kaçırmaman gerekiyor!

Marka&pazarlama sektörünün duayenleriyle yapılacak keyifli oturumlarla kendini geliştirmek, üzerine bir de sertifika mı almak istiyorsun? O zaman yerini erken kayıt avantajıyla bir an önce ayırt: Bilet Al!

Boğaziçi Marka Zirvesi’nin dopdolu programı ve detaylı bilgi için: Tıkla

İlk sen yorum yap!

Cevap ver