14. Mec Business Seminar 2017

0
1699

Türkiye’nin kampüs dışı ilk öğrenci organizasyonu Mec Business Seminar, bugünün liderleri ile geleceğin liderlerini 14.kez buluşturuyor.

Bu yıl 3-4-5 Mart’ta Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilecek olan etkinlikte Doğan Şentürk (Fox Haber Genel Yayın Yönetmeni), Ersin Pak (Allianz Sigorta A.Ş. CFO), Hakan Baş (Lidyana.com CEO), Hüseyin Özdilek (Özdilek Holding Kurucusu), İhsan Karagöz (Mondelez International Türkiye CEO), Oğuz Uçanlar (McDonald’s Türkiye Genel Müdürü) ve daha pek çok sektör lideri isim, özgeçmiş elemesi ile seçilmiş 150 öğrenci ile bir araya geliyor.

QNB Finansbank daimi sponsorluğu ve Pladis Global ana sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinlikte
oturumlar, paneller, workshoplar, networking kokteyli, İK Gala Yemeği, sürpriz hediyeler ve şirket ödülleri 3 gün boyunca katılımcıları bekliyor.

Bu yıl Girişimcilik Fuarı’nı da bünyesine katan 14. Mec Business Seminar, girişimcilerin hikayelerini
doğrudan öğrencilere ulaştırarak girişimcilik heyecanı uyandırmayı da hedefliyor.

Siz de epik işler, bionluk, visioninteractive, getpoi, tezgahçılar, Çay Kahve İnsan, Sendloop ve daha pek çok start-up ile tanışmak, girişimcilik ekosistemindeki yolculuklarını dinlemek ve kariyeriniz için farklı yolları görmek istiyorsanız detaylı bilgi için mecbusinesseminar.com

Tarih: 3-4-5 Mart
Yer: Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Son Başvuru Tarihi: 21 Şubat 2017

Başvuru: http://bit.ly/14-mec-business-seminar

İlk sen yorum yap!

Cevap ver